logo

Lokale usługowe

Lokal usługowy U3

Lokal usługowy nr U3 położony jest na parterze budynku mieszkalnego A4 wchodzącego w skład inwestycji Apartamenty NA POWIŚLU i ma powierzchnię użytkową wynoszącą 147,61 m2. Jest on zlokalizowany przy ul. Orłowicza i posiada dwa wejścia, oba w skrajach ściany frontowej. W lokalu zamontowane są okna drewniane, które od strony ul. Orłowicza ciągną się przez całą długość pomieszczenia na wysokości od podłogi do sufitu. Ponadto, w lokalu znajdują się okna na ścianach bocznych: północnej – wychodzące na uliczkę biegnącą pomiędzy Apartamentami NA POWIŚLU a osiedlem Patria oraz południowej – wychodzące na wejście i wjazd do Apartamentów NA POWIŚLU. Ościeżnice i skrzydła wykonane są z  profili drewnianych, trzyuszczelkowych, z drewna egzotycznego selekcjonowanego, klejonego warstwowo i barwionego na kolor, a następnie powlekanego lakierem bezbarwnym odpornym na promieniowanie UV. Górna cześć ościeżnicy wykonana została w szerokości umożliwiającej mocowanie nawietrzników. Okucia importowane obwiedniowe, ze stali nierdzewnej, z mikrowentylacją. Klamki metalowe ze stali nierdzewnej. W oknach lokalu zastosowano szkło i okucia antywłamaniowe. Do lokalu doprowadzone są następujące instalacje:

 • elektryczna
 • teletechniczna
 • przeciwpożarowa
 • wodno-kanalizacyjna
 • grzewcza & chłodnicza
 • wentylacja & klimatyzacja
 • kontrola dostępu & automatyka & BMS

Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 4,48 m2 oraz 3,78 m2. Ponadto istnieje możliwość nabycia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Cena lokalu usługowego: 1 697 515,00 zł netto

Cena komórek lokatorskich: 35 683,20 zł brutto

Cena miejsca parkingowego: 70 000,00 zł brutto

Zobacz rzut lokalu:

Lokal usługowy U4

Lokal usługowy nr U4 położony jest na parterze budynku mieszkalnego A5 wchodzącego w skład inwestycji Apartamenty NA POWIŚLU i ma powierzchnię użytkową wynoszącą 146,72 m2. Jest on zlokalizowany przy ul. Orłowicza i posiada dwa wejścia, oba w skrajach ściany frontowej. W lokalu zamontowane są okna drewniane, które od strony ul. Orłowicza ciągną się przez całą długość pomieszczenia na wysokości od podłogi do sufitu. Ponadto, w lokalu znajdują się okna na ścianach bocznych: północnej – wychodzące na wejście i wjazd do Apartamentów NA POWIŚLU oraz południowej – wychodzące na chodnik i drogę pożarową prowadzące na plac rozdzielający Apartamenty NA POWIŚLU i Budynek Biurowy Kruczkowskiego 2. Ościeżnice i skrzydła wykonane są z  profili drewnianych, trzyuszczelkowych, z drewna egzotycznego selekcjonowanego, klejonego warstwowo i barwionego na kolor, a następnie powlekanego lakierem bezbarwnym odpornym na promieniowanie UV. Górna cześć ościeżnicy wykonana została w szerokości umożliwiającej mocowanie nawietrzników. Okucia importowane obwiedniowe, ze stali nierdzewnej, z mikrowentylacją. Klamki metalowe ze stali nierdzewnej. W oknach lokalu zastosowano szkło i okucia antywłamaniowe. Do lokalu doprowadzone są następujące instalacje:

 • elektryczna
 • teletechniczna
 • przeciwpożarowa
 • wodno-kanalizacyjna
 • grzewcza & chłodnicza
 • wentylacja & klimatyzacja
 • kontrola dostępu & automatyka & BMS

Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 4,27 m2 oraz 2,28 m2. Ponadto istnieje możliwość nabycia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Cena lokalu usługowego: 1 687 280,00 zł netto

Cena komórek lokatorskich: 28 296,00 zł brutto

Cena miejsca parkingowego: 70 000,00 zł brutto

Zobacz rzut lokalu:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!