logo

O inwestycji

Apartamenty NA POWIŚLU usytuowane są w warszawskim Śródmieściu, przy ulicy Leona Kruczkowskiego 4, zaledwie 5 minut spacerem od pl. Trzech Krzyży i ul. Nowy Świat. W bliskim sąsiedztwie znajdują się ministerstwa, ambasady, instytucje finansowe i liczne urzędy. Spacerem można dojść do teatrów, muzeów, restauracji i ekskluzywnych butików. Osiedle otoczone jest przez trzy parki miejskie, co sprawia, że Apartamenty NA POWIŚLU to unikatowe połączenie doskonałej lokalizacji oraz jakości życia nieosiągalnej zwykle w ścisłym centrum miasta. Apartamenty NA POWIŚLU mają doskonałą komunikację z całą Warszawą. Na dogodny dojazd do różnych części miasta, oprócz autobusów i tramwajów, pozwala również położona w odległości niespełna 10-minutowego spaceru stacja PKP Warszawa Powiśle. Zaledwie kwadrans zajmie z kolei spacer do stacji Centrum Nauki Kopernik II linii metra.

Apartamenty NA POWIŚLU to zespół pięciu stylowych kamienic, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Kuryłowicz & Associates i wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Eleganckie kamienne elewacje ozdobione ażurowymi przesłonami w kolorze miedzi oraz szklane balustrady utrzymane są w stylistyce nawiązującej do art déco. Kamienice położone są we wspólnym ogrodzie, pod którym znajdują się podziemny parking oraz komórki lokatorskie. Przy głównym wejściu, we wspólnym holu znajduje się recepcja, a bezpieczeństwa mieszkańców strzegą monitoring i wideodomofony oraz całodobowa ochrona. Aby zapewnić mieszkańcom najwyższy poziom komfortu, zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wysokie na 3 metry apartamenty wyposażone zostały w indywidualnie sterowaną klimatyzację, działającą w oparciu o wodę lodową, grzejniki podłogowe oraz tzw. system BMS, umożliwiający sterowanie komfortem cieplnym. Klimatyzacja i ogrzewanie, działające w systemie sezonowym, zasilane są przez układ oparty na trójgeneracji gazowej. To ekologiczne rozwiązanie z powodzeniem stosowane jest w wielu miastach na świecie, m.in. w Paryżu, Sydney czy Nowym Jorku. Osiedle posiada także własną stację uzdatniania wody.

Inwestorem Apartamentów NA POWIŚLU jest Powiśle Park Sp. z o.o. – firma wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGNiG S.A. W czerwcu 2014 roku inwestycja otrzymała nagrodę I stopnia w XXIV edycji prestiżowego Konkursu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa „Budowa Roku 2013”, przyznawaną wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz Głównym Urzędem Nadzoru Budowalnego..

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!