O firmie

Sprzedaż, kupno i wynajem stały się banalnie proste dzięki naszej firmie.
Atutem jest kilkuletnia obecność na rynku, wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem oraz niekwestionowana skuteczność.
Wycenimy każdy rodzaj nieruchomości oraz przygotujemy ofertę dopasowaną do oczekiwań najbardziej wymagającego klienta.
Zgodnie z wymogami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami nadano nam licencję do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Współpracujemy również ze sprawdzonymi na rynku bankami, tak by zapewnić klientom najlepszego kredytu w razie potrzeby.
Według danych zgromadzonych przez Narodowy Bank Polski sytuacja mieszkaniowa 16 miast wojewódzkich poprawiła się - zaobserwowano znaczny wzrost popytu i podaży na rynku pierwotnym.
Firma wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom gromadząc przydatne dane dotyczące rynku pierwotnego.
Już w prawie rzymskim posługiwano się pojęciem nieruchomości i próbowano jakoś sprecyzować co to oznacza i jak prawnie to ma wyglądać. Usque ad sidera, usque ad inferos – czyli nieruchomość sięgała aż do gwiazd i aż do piekieł. Podobna definicja nieruchomości była w Kodeksie Napoleońskim, w którym wyróżniono trzy jej typy – z natury, z przeznaczenia i z przedmiotu, do którego się odnoszą.

Cechy nieruchomości można podzielić na dwa rodzaje: fizyczne i ekonomiczne. Do tej pierwszej grupy zaliczać się będą wszelkie cechy takie jak złożoność, trwałość w miejscu, różnorodność, niepodzielność czy trwałość w czasie. Natomiast do tej drugiej grupy cech zaliczać się będą: lokalizacja, współzależność, wysokość nakładów, które się z daną nieruchomością wiążą i zapotrzebowanie.
Warto wspomnieć o różnicy między przynależnością a częścią składową. Przynależność traktuje się jako samoistne rzeczy, nie muszące dzielić losu prawnego rzeczy głównej.
Źródło: